Zamówienia indywidualne

Zaproszenia indywidualne muszą zapowiadać niesamowite przyjęcia. Jeśli marzą Państwo o papeterii w stylu fine art, która sprawia wrażenie lekkości, jest romantyczna i jednocześnie niesamowicie elegancka - trafili Państwo w idealne miejsce. Malarstwem, ilustracją i projektowaniem zajmujemy się od młodzieńczych lat, a każda praca wychodząca z naszej pracowni musi być spójna i zachwycająca.

Proces realizacji:

1 - odkrywanie stylu i rozpoznawanie potrzeb

Planowanie zaproszeń indywidualnych zaczniemy od przyjrzenia się estetyce Państwa wizji i poznaniu ogólnych wyobrażeń dotyczących klimatu uroczystości. Na podstawie przesłanych inspiracji, i po wyznaczonym przedziale budżetowym, przygotujemy wstępną wycenę poszczególnych elementów. W przypadku widocznego zainteresowania naszą usługą, przygotujemy bezpłatnie 1 zarys będący moodboardem inspiracji i elementów kompletu zaproszenia.

2 - koncepcje i proces projektowania

Znając już Państwa wymagania i budżet, w ustalonej wcześniej stylistyce przygotowujemy drugi moodboard, które różni się od pierwszego tym, że zawiera informacje o planowanych użytych materiałach, metodach druku, dodatkach. Akceptacja tego zarysu jest wiążąca i stanowi początek oficjalnej współpracy między LESSIVE a Klientem. Wymagane jest wtedy również opłacenie całego zamówienia.

3 - proces udoskonalenia projektu

Na tym etapie robimy wszystko, co możliwe, aby projekt przeszedł Państwa najśmielsze oczekiwania. Wspólnie z Państwem dążymy do jednego - wykreowania niesamowitej papeterii zgodnie z Państwa wizją i wyjątkowymi potrzebami.

4 - drukowanie i kompletowanie

Po akceptacji projektu i zatwierdzeniu wszelkich elementów kolekcji, zaproszenia są drukowane i kompletowane. Na tym etapie nie zachodzą już zmiany, a cały proces trwa od 2 do 4 tygodni. Zaproszenia są wysyłane poprzez Inpost niezwłocznie po ich ostatnim dopieszczeniu.

Lessive
Lessive
Lessive
Lessive

Typy papieru:

300g-satynowany.jpg
300g satynowany (gładki) off-white
300g-fakturowany-akwarelowy.jpg
300g fakturowany akwarelowy (gruba faktura) off-white
300g-fakturowany-lekka.jpg
300g fakturowany (lekka faktura) off-white
290g-bawelniany.jpg
290g bawełniany (gładki) jasny krem

Kolory druku:

wzornik.jpg

Kolory kopert:

wzornik-kopert.jpg

Kolory laku:

wzornik-laku.jpg

Kolory papieru czerpanego od polskich rzemieślników:

kolorypapieruczerpanego.jpg

Kolory kordonków i włóczek:

kolorykordonkow.jpg

Kolory tasiemek welurowych:

kolorytasiemekwelurowych.jpg

Kolory jedwabnych wstążek:

kolorywstazekedwabnych.jpg