1. Korzystając ze sklepu LESSIVE akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy LESSIVE on-line.
  2. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:
  3. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jolanta Dobosz posiadająca i prowadząca działalność gospodarczą w zakresie specjalistycznego projektowania o nazwie Papeteria LESSIVE Jolanta Dobosz ul. Leśna 117, 33-335 Nawojowa, NIP: 734-362-08-75, REGON: 524391785, lessive.jp@gmail.com, +48 574 357 343.
  4. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. art. 6 ust. i lit. a, b i c, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyłącznie w celu przygotowania papeterii ślubnej i okolicznościowej. Dane osobowe nie będą przetwarzane w innych celach jak ww.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.
  6. Podanie przez Państwa (jako Klienta) danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy stworzenia papeterii ślubnej i okolicznościowej, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizacji zamówień w ramach umowy.
  7. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane przez LESSIVE żadnym odbiorcom danych. Ponadto Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowych. Nie będą również przekazywane w sposób zautomatyzowany i nie będą wykorzystywane do tworzenia profili.